CentrumEduMed Edukacja i Nauka Walentynkowe zamieszanie
Walentynkowe zamieszanie

Walentynkowe zamieszanie

0

14 lutego, Dzień Zakochanych. To ostatni dzwonek na wybranie dla najbliższej osoby czegoś niezapomnianego. Nasi dziadkowie kupowali bukiet róż i bombonierkę, czyli uniwersalne prezenty na wszelkie okazje. Dzisiaj, taki gest, z pewnością również przypadłby do gustu Twojej drugiej połówce. W święcie zakochanych nie chodzi przecież o kupowanie drogich upominków, a o uczucie którym darzycie drugą osobę. Czy jednak w sytuacji, gdy wokół jest tyle możliwości, nie warto pomyśleć o innych opcjach niż kwiaty i czekoladki? Spraw, żeby 14 lutego 2017 był niezapomniany!

Jak wiemy, Dzień Zakochanych wypada w najzimniejszym okresie roku. Na ulicach błoto, na chodnikach lód, wszędzie zimno. Jednak zamiast denerwować się na niesprzyjającą aurę, można tę sytuację wykorzystać i spędzić walentynki na wspólnym uprawianiu sportów ekstremalnych. Brzmi nieźle? Narty, wspinaczka górska, snowboarding, a może wynajem toru bobslejowego? Możliwości jest wiele. Pamiętaj jednak, by zorientować się co Twoja druga połówka myśli na ten temat, nim zabukujesz bilety. Sporty ekstremalne mają bowiem to do siebie, że niektórzy ich… ekstremalnie nie lubią.

Wspólna kolacja? Jak najbardziej! W końcu „przez żołądek do serca”. Czy jednak zaproszenie do restauracji, gdzie tuż obok będzie 10 innych par obchodzących Walentynki, to dobry pomysł? Pomyśl, może uda Ci się coś upichcić w domu. Pamiętaj tylko, żeby było to coś bardziej złożonego niż kultowe spaghetti. Może kuchnia wietnamska? W sieci nie brakuje stron z egzotycznymi przepisami. Wybór należy do Ciebie. Jedno jest pewne – wysiłek zostanie doceniony.

Kolejny pomysł to stare, dobre wyjście do kina. Seans, który rozpali wyobraźnie i rozbawi Was do łez. Pamiętaj jednak o jednej, bardzo ważnej zasadzie – wyciskacze łez, dramaty, to nie najlepsze filmy na spędzenie Walentynek. Na pewno nie chcesz, żeby Wasz wspólny wieczór kojarzył się ze strumieniem wylanych łez. Chyba, że tych ze wzruszenia wspaniale spędzonym wieczorem.

Coś innego

Jeśli brakuje Ci funduszy lub czujesz, że inne prezenty to wciąż za mało – pomyśl o czymś, co nie kosztuje wiele, a z pewnością wywoła uśmiech u ukochanej czy ukochanego. Taki miły upominek, najlepiej własnoręcznie zrobiony, idealnie dopełni Wasze święto. Dobrym pomysłem jest odkopanie wszystkich wspólnych zdjęć i ułożenie ich w specjalnie przygotowanym albumie. Możesz to zrobić chronologicznie, według kolorystyki zdjęć albo w zupełnie przypadkowy sposób. Zadbaj o podpisy pod tymi fotografiami, które znaczą dla Was najwięcej. Gwarantujemy, że będzie to rzecz do której często będziecie wracać.

No i temat, który musi pojawić się przy okazji dnia zakochanych – śmieszny prezent na Walentynki. Jeśli nie brakuje Wam luzu w Waszej relacji, możesz pomyśleć nad czymś co wywoła serdeczny uśmiech na twarzy wybranka czy wybranki. Począwszy od koszulek z nietypowym nadrukiem, na nietypowych gadżetach – także tych odważniejszych – kończąc. Opcji jest wiele, jednak musisz pamiętać by odpowiednio wyczuć nastrój i gust adresata.

Rate this post
Reklama ubrania medyczne