CentrumEduMed Uroda VelaShape III czy Accent Prime – porównanie zabiegów modelujących sylwetkę
0

VelaShape III czy Accent Prime – porównanie zabiegów modelujących sylwetkę

0

W dzisiejszych czasach proporcjonalna i wymodelowana sylwetka jest marzeniem wielu osób. Kiedy dieta i ćwiczenia okazują się niewystarczające, warto zdecydować się na profesjonalne zabiegi odchudzające. Gabinety urody oferują w tym zakresie szereg interesujących propozycji. Z pewnością warty uwagi jest zabieg VelaShape III oraz wyszczuplanie Accent Prime.

Zabieg VelaShape III

VelaShape to bardzo ciekawy i często polecany zabieg. Jest to całkowicie bezinwazyjna, nowoczesna metoda, która pozwala trwale i skutecznie zniszczyć komórki tłuszczowe. Specjalne urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu, za pomocą technologii podczerwieni oraz fal radiowych, ogrzewa tkanki na odpowiedniej głębokości. Ssanie głowicy masażera próżniowego pozwala natomiast równomiernie rozprowadzić energię i mechanicznie stymulować tkanki. Komórki tłuszczowe pod wpływem wysokiej temperatury ulegają uszkodzeniu i są wydalane z organizmu. VelaShape dodatkowo poprawia perfuzję krwi oraz przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych i tempo rozmaitych procesów chemicznych zachodzących w ludzkim organizmie. Dzięki temu skóra po zabiegu jest wyraźnie jędrniejsza, gładsza i bardziej nawilżona. VelaShape polecany jest zwłaszcza osobom, które pragną wymodelować swoją sylwetkę – pozbyć się nieestetycznych boczków, wyszczuplić uda i łydki czy poprawić kształt pośladków. Zabieg sprawdzi się również w przypadku osób zmagających się z cellulitem. Warto zaznaczyć, że zabieg nie wymaga rekonwalescencji i jest w pełni komfortowy oraz bezbolesny.

Accent Prime

Kolejnym zabiegiem oferowanym przez renomowane kliniki dermatologiczne jest odchudzanie Accent Prime. Podczas takiej sesji wykorzystywane są poprzeczne i podłużne fale ultradźwiękowe oraz fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Technologia ta umożliwia trwałe niszczenie lub zmniejszanie obojętności komórek tłuszczowych. Zabieg przeprowadzany jest na różnych głębokościach skóry – szybkie i równomierne rozgrzanie tkanek położnych na powierzchni skutkuje liftingiem skóry, a oddziaływanie na głębsze partie skóry skutecznie stymuluje tkankę tłuszczową. W trakcie trwania sesji wytwarzane jest intensywne ciepło, które nie powoduje jednak dyskomfortu, ani bólu. Pierwsze efekty można zaobserwować bezpośrednio po zabiegu ze względu na obkurczenie włókien kolagenowych.

Accent Prime to technologia, która ujędrnia skórę i pozwala wymodelować wszystkie partie ciała. Zabieg zapewne przyczyni się do poprawy owalu twarzy, pozwoli wymodelować ramiona i plecy, wysmukli talię i uda czy zredukuje ilość tkanki tłuszczowej na brzuchu. Ponadto procesy starzenia się skóry zostaną zahamowane, cellulit i rozstępy będą wyraźnie mniej widoczne, a skóra odzyska dawny blask, jednolity koloryt, elastyczność i gęstość.

Zarówno zabieg VelaShape III, jak i wyszczuplanie Accent Prime to bardzo atrakcyjne metody modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu i rozstępów czy poprawy ogólnego napięcia i jędrności skóry. Zabiegi te są komfortowe, nieinwazyjne, bezpieczne, a co najważniejsze skuteczne. Jeżeli więc zbilansowana dieta i regularne ćwiczenia nie przynoszą zamierzonych efektów, z pewnością warto rozważyć poddanie się serii profesjonalnych zabiegów odchudzających w renomowanej klinice.

Źródło: klinikakrajewski.pl – chirurgia plastyczna Warszawa

Rate this post
Reklama ubrania medyczne