CentrumEduMed Medycyna Skoryguj zęby z Orthocaps
Skoryguj zęby z Orthocaps
0

Skoryguj zęby z Orthocaps

0

Korygowanie kształtu zębów przy pomocy aparatów ortodontycznych to popularny sposób na poprawę ich estetyki. Wiele osób zniechęca jednak perspektywa długotrwałego noszenia stałego aparatu. Dla takich pacjentów pojawiło się ostatnio bardzo atrakcyjne rozwiązanie, jakim są przezroczyste nakładki orthocaps. Poznaj ten innowacyjny system korekty zębów.

Poznaj nakładki orthocaps

Orthocaps to nowoczesna metoda leczenia ortodontycznego. Polega na nałożeniu na zęby przezroczystych nakładek – dwóch szyn, które noszone w ciągu dnia i nocy przesuwają zęby za pomocą delikatnego nacisku. Ten sposób korekty uzębienia znajdziemy m.in. w warszawskiej Smile Design Clinic.

Dla kogo nakładki orthocaps?

Nakładki orthocaps są przeznaczone do korekty wad zgryzu u dorosłych. Przezroczysty aparat orthocaps zapewnia duży komfort noszenia. Orthocaps przynosi doskonałe efekty leczenia u pacjentów z różnymi problemami ortodontycznymi. Nakładki są odpowiednie w przypadku korekty większości rodzajów wad zgryzu.

Dopasowanie nakładek

Eksperci, jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, przygotowują indywidualnie zaprojektowane nakładki, pasujące do uzębienia pacjenta. Pobierają wycisk zębów i na jego podstawie wykonują dedykowane nakładki. System orthocaps składa się z dwóch zestawów przezroczystych nakładek. Każdy z nich zrobiony jest z innego tworzywa i spełnia inne zadania podczas korekcji. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci subtelnie i komfortowo skorygować zęby. Nie musi przerażać Cię już perspektywa noszenia widocznych “drucików” na zębach.

Zalety orthocaps

wizualizacja efektów leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem
skuteczna i szybka korekta zębów

  • bezbolesne leczenie, korekta opiera się na delikatnym ucisku
  • nakładki są wygodne, pozbawione metalu i drutów
  • aparat jest przezroczysty, niemalże niewidoczny podczas mówienia
  • aparat jest idealnie dopasowany, nie uwiera, nie podrażnia dziąseł
  • dwie nakładki porawiają estetyki Twoich zębów w ciągu całej doby
  • nakładki mogą być samodzielnie zdejmowane przez pacjenta, co pozwala na utrzymanie higieny jamy ustnej
  • aparat jest łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu
  • nie przeszkadza podczas jedzenia
  • nie ogranicza swobodnej wymowy

Orthocaps to najwyższy komfort

Nakładki Orthocaps są lekkie i przezroczyste. Specjaliści z kliniki Smile Design Clinic podkreślają, że dzięki użyciu delikatnych tworzyw sztucznych aparat jest ledwo wyczuwalny podczas noszenia. Stanowi doskonałą alternatywę dla osób, które byłyby skrępowane obecnością widocznego aparatu na zębach.

Po korekcie zębów nakładkami Orthocaps możesz cieszyć się pięknym i naturalnym uśmiechem! Aby dowiedzieć się więcej na temat tej nowoczesnej metody leczenia ortodontycznego, odwiedź stronę www.smiledesignclinic.pl

Rate this post
Reklama ubrania medyczne