CentrumEduMed Uroda Jak działa na skórę zabieg Ami Eyes?
Jak działa na skórę zabieg Ami Eyes?
0

Jak działa na skórę zabieg Ami Eyes?

0

W poszukiwaniu najlepszych i najbardziej skutecznych stymulatorów tkankowych przeznaczonych do zabiegów mezoterapii igłowej, jednym z produktów który zasługuje na szczególne wyróżnienie jest stymulator Ami Eyes. Czym charakteryzuje się i jak działa na skórę zabieg Ami Eyes?

Czym jest i na czym polega zabieg Ami Eyes?

Jednym z bardziej zaawansowanych oraz skuteczniejszych stymulatorów tkankowych przeznaczonych do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej jest stymulator tkankowy o nazwie Ami Eyes. Co ważne, zabiegi wykonywane stymulatorem Ami Eyes nie powodują skutków ubocznych takich jak zastoje limfatyczne czy różnego rodzaju grudki. Produkt ten nie zawiera w swoim składzie niebezpiecznych i uczulających składników takich jak środki konserwujące czy antybiotyki. Z dużym powodzeniem i bez ryzyka pozabiegowego może być stosowany u osób, które odznaczają się tendencjami do powstawania alergii skórnych.

Ami Eyes w swoim składzie zawiera bezpieczny i nie powodujący jakichkolwiek skutków niepożądanych polinukleotyd (PDRN) w stężeniu 10mg/ml, który pozyskuje się poprzez oczyszczanie DNA ryb z gatunku łososiowatych. Co ważne polinukleotyd PDRN wprowadzony pod skórę stymuluje syntezę kolagenu, dzięki w szybkim tempie następuje odbudowanie łańcuchów DNA. Skóra po przeprowadzonym zabiegu przyspiesza produkcję elastyny, a sam PDRN pozytywnie wpływa na naprawę uszkodzonych wcześniej tkanek oraz komórek.

Stosowanie preparatu Ami Eyes

Zabieg przy użyciu Ami Eyes można stosować zarówno na skórę oczu oraz dolinę łez, jak i na pozostałe części ciała, takie jak twarz, okolice ust, dekolt, szyja czy nawet grzbiet dłoni.

Produkt można zakupić w formie jednej ampułko-strzykawki której łączna pojemność wynosi 2 ml. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zabiegi warto powtórzyć co najmniej 3-krotną serią. Pomiędzy zabiegami warto zachować przerwę wynoszącą od 14 do 20 dni. Dzięki odpowiednio skalibrowanej igle oraz odpowiedniej gęstości płynu preparat jest bardzo łatwy do stosowania.

Działanie na skórę zabiegu Ami Eyes

Wykonanie serii zabiegów przy wykorzystaniu stymulatora Ami Eyes gwarantuje efekt silnie odmładzający, napinający oraz odżywiający skórę. Wykonywany w okolicach oczu oraz w dolinie łez wyraźnie ożywia okolice oczu oraz poprawia elastyczność i napięcie w tych okolicach.

Ami Eyes dodatkowo silnie odbudowuje zniszczoną skórę, dlatego jest polecany dla każdej osoby niezależnie od wieku. Po serii zabiegów uzyskuje się widoczny efekt odmłodzenia i rozjaśnienia skóry, a stosowany na twarz znacznie zmniejsza aktywność gruczołów łojowych. Z serii zabiegów powinny z pewnością skorzystać osoby którym zależy na silnym działaniu przeciwzmarszczkowym a także każdy kto chce pozbyć się przebarwień skórnych oraz drobnych blizn. Ami Eyes ponadto zapewnia skórze dodatkową warstwę ochronną, dzięki czemu jest ona skutecznie zabezpieczona przez nadmierną utratą wilgoci z jej powierzchni.

Z zabiegu Ami Eyes mogą z powodzeniem skorzystać osoby zmagające się z szarą i odwodnioną skórą, pierwszymi zmarszczkami w okolicach oczu, a także osoby, którym zależy jak najdłużej na utrzymaniu promiennego i młodzieńczego wyglądu.

Rate this post
Reklama ubrania medyczne