CentrumEduMed Uroda Makijaż permanentny jako sposób poprawiania urody
Makijaż permanentny jako sposób poprawiania urody
0

Makijaż permanentny jako sposób poprawiania urody

0

Makijaż permanentny to sposób poprawiania urody, który znany jest już od wieków. Czemu jest tak popularny? Ponieważ każda kobieta lubi czuć się piękna w każdych warunkach, o każdej porze dnia i nocy. Makijaż permanentny maskuje wszelkie niedoskonałości urody i podkreśla te jej atuty, z których jesteśmy najbardziej dumne.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to zdecydowanie przełom na rynku kosmetycznym. Wcześniej ten niedoceniany element urody, został spychany na boczny tor przez makijaż permanentny oczu czy makijaż permanentny ust, a przecież brwi to bardzo ważny element nadający charakteru i wyrazistości całej twarzy. Piękne brwi o dobrze dobranym kształcie są idealną oprawą dla oczu, dlatego sięgamy po coraz to nowsze kosmetyki do ich pielęgnacji. Efekt trwałego makijażu uzyskuje się za pomocą tatuażu kosmetycznego. Tusz wprowadzany jest na odpowiedniej głębokości, dzięki czemu ulega samoistnemu złuszczenia po około trzech latach.

Jaką metodą wykonać makijaż permanentny brwi?

  • makijaż permanentny brwi metoda włoskowa/piórkowa – inaczej mówiąc “microblading”, polega na uzyskaniu efektu naturalnych brwi lub ich zagęszczeniu. Idealny zabieg dla osób ceniących sobie naturalny wygląd i subtelny makijaż. Metoda włoskowa to nic innego jak dorysowywanie cienkich kresek, idealnie imitujących włoski znajdujące się w brwiach. Zarówno oko jak i cała twarz pozbawiona brwi, traci na uroku i wyrazistości, dlatego zabieg ten jest polecany osobom, które utraciły je w następstwie choroby, wypadku i w wyniku nieudanych zabiegów kosmetycznych. Zabieg ten cieszy się również popularnością wśród mężczyzn.
  • makijaż permanentny brwi metoda cieniowania – to stosunkowo nowa, ale bardzo ceniona przez klientki metoda makijażu permanentnego brwi. Ogromną zaletą makijażu permanentnego brwi metodą ombre, jest jego naturalny wygląd. Mimo, że łuk brwiowy może być całkowicie zmieniony i indywidualnie dobrany do typu urody, nie wygląda on teatralnie za sprawą odpowiedniego cieniowania brwi. Brew poddana zabiegowi tą metodą jest jaśniejsza u nasady a ciemniejsza na końcu. Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania daje efekt delikatnej mgiełki, dzięki odpowiednio rozprowadzonemu tuszowi.

Makijaż permanentny oczu

Nawet najpiękniejszy makijaż traci na swoim uroku, gdy brak mu odpowiedniego podkreślenia oka. Jednakże wykonanie idealnej kreski na górnej powiece dla większości kobiet jest dość problematyczne i pracochłonne. Dla klientek, które nie chcą codziennie tracić czasu na podkreślanie linii rzęs, jak również dla pań czynnie uprawiających sport, idealnym rozwiązaniem będzie makijaż permanentny oka, który zawsze pozostaje na swoim miejscu i nigdy się nie rozmazuje.

Makijaż permanentny powiek utrzymuje się od czterech do dziesięciu lat. Jeśli chcemy cieszyć się nim długo i zachować go w idealnym stanie przez jak najdłuższy czas, nie należy wystawiać go na silne promieniowanie słoneczne.

Makijaż permanentny ust

Piękne, kształtne usta to niezaprzeczalny symbol kobiecości. Wiele kobiet wydaje krocie na kosmetyki i gadżety mające poprawić kondycję i wygląd warg. Niestety najczęściej nie działają one najlepiej lub efekty uzyskane dzięki nim są krótkotrwałe. Decydując się na makijaż permanentny ust masz gwarancję, że twoje usta, będą zawsze wyglądały świeżo a ich kolor nie ulegnie zniszczeniu nawet podczas wizyty na basenie, w restauracji czy podczas pocałunku.

Ostatnio ogromną popularnością cieszy cię makijaż permanentny ust 3d. Wykonany jest przy użyciu dwóch kolorów, co sprawia, że makijaż jest przestrzenny. Makijaż taki wyrównuje ich koloryt i nadaje całej twarzy niebywałego powabu.

Źródło: Magnific Clinique – Gabinet kosmetyczny

 

5/5 - (1 vote)
Reklama ubrania medyczne